فیلم Mile 22
دانلود رایگان فیلم Mile 22 با کیفیت 720p

خلاصه داستان درباره ی یک مامور حرفه ای است که در تلاش هست تا با کمک یک گروه مخفی ، یک افسر پلیس مرموز که دارای اطلاعات بسیار سری و مهمی است را از کشور خارک کند ولی ...

سلیقه شما ، این فیلم را نیز میپسندد : دانلود فیلم Big Brother 2018

پخش انلاین دمو فیلم

قوت و ضعف های فیلم

  • نقاط قوت
  • فیلم برداری حرفه ای
  • یک فیلم پربازدید
  • صدا برداری بسیار عالی
  • نقاط ضعف
  • امیتاز پایینی دریافت کرده است

نقد و بررسی

اندکی درباره ی فیلم Mile 22 2018 مایل 22

 

این فیلم محصول 2018 می باشد که در داخل کشور آمریکا ساخته شده است که می توانید در پایین توضیحات بیشتری که نویسندگان ما فراهم کرده اند مشاهده کنید.

 

این فیلم در چهار ژانر مختلف بصورت اکشن ، ماجراجویی ، جنایی و هیجان انگیز به ثبت رسیده است که خب البته می توان گفت بیشتر یک فیلم اکشن هست چون می خواهند یک افسر را که اطلاعات حساس و خیلی مهمی را داره به طور مرموز و یواشکی خارج کنند که در حین انجام این کار به مشکلاتی پیش می خورند.

 

امتیاز دریافتی این فیلم از وبسایت های مرجع 6 می باشد که تقریبا ده ها هزار نفر تماشاچی حرفه ای که نظر درباره ی فیلم ها می دهند امتیاز داده اند اما با این حال می توان گفت که ارزش دیدن را برای یک بار دارد پس همین الان می توانید شروع کنید.

 

وجود انواع کیفیت های مختلف مخصوصا کیفیت BluRay 720p باعث شده که هرچه بیشتر ، جلب توجه بسیاری در نظر کاربران ایجاد شود تا اقدامی کنند برای دریافت این فیلم خارجی مایل 22.

 

کارگردانی آن توسط اقای “پیتر برگ” انجام شده که طبق گفته ی پیتر ، ما متاسفانه نتونستیم با توجه به وقت محدودی که داشتیم و اکثر بازیگران وقت نداشتن برخی از موارد را در فیلم نمایش دهیم که البته ضعفی هم ندارد اما می توانست خیلی کمک بیشتری بکند.

ناقد به این فیلم امتیاز 8 را داده است!
آیا فیلم Mile 22 ارزش تماشا دارد؟ این فیلم برای یک بار تماشا ، مناسب است.

تصاویری از فیلم

فیلم Mile 22 2018

فیلم Mile 22 2018

نقد فیلم Mile 22 2018