فیلم Warning Shot
دانلود رایگان فیلم Warning Shot با کیفیت 720p

این فیلم درباره یک مادر است به همراه فرزندش که یک مزرعه خانوادگی به ارث می برند.اما هنگامی که یک رقیب تجاری سعی می کند تا به زور و اجبار حق آب مزرعه ی آنها بدست آورد و اتفاقات از کنترل خارج می شوند که ...

سلیقه شما ، این فیلم را نیز میپسندد : دانلود فیلم BlacKkKlansman 2018

پخش انلاین دمو فیلم

قوت و ضعف های فیلم

  • نقاط قوت
  • یک فیلم جنایی
  • وجود در سه ژانر همزمان
  • نقاط ضعف
  • امتیاز پایینی داده شده است

نقد و بررسی

اندکی درباره ی فیلم Warning Shot 2018 شلیک اخطار

 

فیلم خارجی شلیک اخطار یکی از فیلم های پربازدید هفته اخیر بوده است که محصول کشور آمریکا می باشد که زبان آن نیز بصورت انگلیسی می باشد.

 

امتیار دریافتی این فیلم جدید از وبسایت مرجع تقریبا 6 می باشد که تقریبا میزان حدودی هزار نفر به آن رای دادند و میانگین آنها این امتیاز شده است که اما با این حال این فیلم برای تماشا یک بار مناسب است.

 

کیفیت های مختلفی برای فیلم اخطار شلیک 2018 فراهم شده است که از پیشنهادی ترین کیفیت ها BluRay 720p می باشد که می توانید بصورت کاملا رایگان دریافت کنید.

 

بازیگران ستاره و محبوب معروفی در این فیلم حضور دارند که برخی از معروفان عبارتند از ، تامی بلانچارد و بروس درن که اینها از دوست داشتنی ترین بازیگرایی هستند که وجود خارج دارند و می توانید آنها را در اینترنت دنبال کنید.

 

جالب است بدانید جناب آقای داستین فیربانکس این فیلم را کارگردانی کرده است که جای تعجبی داره که ایشان در موضوعات جنایی حضور داشته اند چرا که اکثر فیلم های وی کمدی بوده است.

ناقد به این فیلم امتیاز 8 را داده است!
آیا فیلم Warning Shot ارزش تماشا دارد؟ پیشنهاد میکنیم این فیلم را حتماً ببینید!

تصاویری از فیلم

فیلم Warning Shot 2018

فیلم Warning Shot 2018

نقد فیلم Warning Shot 2018