فیلم The Witch In The Window
دانلود رایگان فیلم The Witch In The Window با کیفیت 720p

هنگامی که سایمون پسر دوازده سالش ، فین را به روستایی در ایالات ورمانت می خواهد ببرد تا یک خانه ی روستایی قدیمی را تعمیر کند ، انها با یه روح مرگبار به نام لیدیا مواجه می شوند که صاحب قبلی این خانه بوده و آنها هرچقدر این خانه را بیشتر تعمیر میکنند لیدیا قدرت زیاد تری میگیرد که...

سلیقه شما ، این فیلم را نیز میپسندد : دانلود فیلم Between Worlds 2018

پخش انلاین دمو فیلم

قوت و ضعف های فیلم

  • نقاط قوت
  • فیلم بسیار ترسناک
  • فیلمبرداری عالی
  • امتیاز خوب
  • نقاط ضعف
  • عدم وجود کیفیت 360

نقد و بررسی

اندکی درباره ی فیلم The Witch In The Window 2018 جادوگری در پنجره

 

این فیلم خارجی محصول 2018 و تولید شده توسط کشور امریکا می باشد که زبان آن بصورت انگلیسی می باشد که بایستی زیرنویس فارسی آنرا دریافت کنید و تماشا کنید.

 

این فیلم یک فیلم بسیار خوب در زمینه های ترسناک و هیجان انگیز می باشد بطوری که هفته گذشته بازدید بسیار زیادی را به خود اختصاص داد و توانست رکورد بازدید را برای چندین روز بشکند.

 

امتیاز دریافتی فیلم جادوگری در پنجره از وبسایت مرجع فیلم هایی که در جهان ساخته می شوند نمره بسیار خوبی می باشد که صدها نفر نیز به آن رای داده اند و می توان گفت ارزش بسیار زیادی دارد که حتی شده برای یک بار آنرا مشاهده کنید چرا که کیفیت های مختلفی برای رضایت کاربران فراهم شده است تا هرکدام را که بیشتر استفاده دارند و رضایت دارند دریافت کنند.

 

در این فیلم بازیگران محبوب معدودی وجود دارند و بازی کرده اند که در خلاصه فیلم تنها و تنها نقش های اصلی آن را نام برده است و عبارتند از “الکس دراپر،چارلی ترکر،آریجا باریکیس” که واقعا از دوست داشتنی ترین ستاره های خارجی و امریکایی هالیوودی به شما می روند که می توانید در وبسایت های اجتماعی دنبال کنید.

ناقد به این فیلم امتیاز 8 را داده است!
آیا فیلم The Witch In The Window ارزش تماشا دارد؟ پیشنهاد میکنیم این فیلم را حتماً ببینید!

تصاویری از فیلم

فیلم The Witch In The Window 2018

فیلم The Witch In The Window 2018

نقد فیلم The Witch In The Window 2018