فیلم Christopher Robin
دانلود رایگان فیلم Christopher Robin با کیفیت 720p

این فیلم در زمانی اتفاق می افتد که کریستوفر تبدیل به یک انسان بالغ شده است و اکنون تمرکز او بر روی زندگی و کار برای خانواده اش می باشد ، تا اینکه کریستوفر بصورت ناگهانی با دوست قدیمی خود وینی د پو برخورد می کند. وینی به گذشته ی فراموش نشدنی دوران بچگی خود بازگشته است و برای پیدا کردن دوستان گمشده اش کمک می خواهد که...

سلیقه شما ، این فیلم را نیز میپسندد : دانلود فیلم Alpha 2018

پخش انلاین دمو فیلم

قوت و ضعف های فیلم

  • نقاط قوت
  • کیفیت بالا
  • یک فیلم کمدی
  • صدابرداری عالی
  • امتیاز بالا
  • نقاط ضعف
  • هیچ ضعفی ندارد

نقد و بررسی

دانلود فیلم Christopher Robin 2018 کریستوفر رابین

 

امروز براتون یک فیلم بسیار زیبا و محبوب فراهم کردیم که محصول 2018 کشور ایالات متحده ی امریکا می باشد که یکی از انیمیشن ها و فیلم های پربازدید هفته گذشته محسوب می شود.

 

امتیازی که این فیلم در سایت های عمده فیلم های جهانی دریافت کرده است تقریبا 8 می باشد که حدود صدها هزار نفر به این فیلم رای داده اند و نظر خود را راجب به آن نوشته اند که با توجه به این میزان امتیاز می توان گفت یک فیلم بسیار خوب است و حتما ارزش این را دارد که یک بار مشاهده شود پس همین حالا اقدام به دریافت آن کنید.

 

وجود انواع کیفیت های مختلف برای انیمیشن کریستوفر رابین سبب این علت شده است تا بازدید بیشتری دریافت کند و تماشاچیان خیلی عمده ای را به سمت خود جذب کند.

 

کارگردانی این فیلم توسط مارک فورستر صورت گرفته است که می توان گفت یکی از برجسته ترین و قدیمی ترین کارگردانان معروف است که در ژانر و موضوع های کمدی فعالیت می کند و عمده فیلم هایی که وی مدیریت کرده است و مسئولیت را به عهده گرفته است امتیاز بسیار خوبی دریافت کرده اند.

 

بازیگران بسیار خوب و محسوب ستاره ای در این فیلم نقش پیدا کرده اند که برخی از نقش های اصلی آن عبارتند از “هیلی اتول و پتر کپلدی و تابی جنز” واقعا دوست داشتنی ترین و حرفه ای ترین بازیگران خارجی محبوب می شوند که دارای سابقه های درخشانی می باشند.

ناقد به این فیلم امتیاز 8 را داده است!
آیا فیلم Christopher Robin ارزش تماشا دارد؟ پیشنهاد میکنیم این فیلم را حتماً ببینید!

تصاویری از فیلم

فیلم Christopher Robin 2018

فیلم Christopher Robin 2018

نقد فیلم Christopher Robin 2018