فیلم The Others
دانلود رایگان فیلم The Others با کیفیت 720p

این فیلم درباره ی یک زن به همراه دو فرزندش است که به نور خورشید حساسیت دارند و در خانه ی تاریکی زندگی می کنند، اما با جریاناتی که برای آنها اتفاق می افتد کم کم باور دارند که خانواده اش نفرین شده هستند که...

سلیقه شما ، این فیلم را نیز میپسندد : دانلود فیلم Bleach 2018

پخش انلاین دمو فیلم

قوت و ضعف های فیلم

  • نقاط قوت
  • یک فیلم ترسناک
  • امتیاز بسیار بالا
  • صدابرداری عالی
  • نقاط ضعف
  • عدم موجود 360

نقد و بررسی

اندکی درباره ی فیلم The Others 2001 دیگران

 

این فیلم در سال 2001 ساخته شده است که محصول چهار کشور از قبیل ” آمریکا ، اسپانیا ، فرانسه ، ایتالیا” می باشد که یکی از پربازدید ترین فیلم های اخیر محسوب می شود و حتما باید این فیلم مشاهده شود.

 

امتیازی که فیلم others در وبسایت های مرجع دریافت کرده است تقریبا 8 می باشد که تقریبا چهارصد هزار نفر این فیلم را مشاهده کرده اند و به آن نظر و رای داده اند که می توان گفت واقعا یک فیلمنامه قوی دارد و ارزش دیدن و امتحان کردن آن را دارد.

 

بازیگر معروف “نیکول کیدمن” که واقعا یکی از دوست داشتنی های خارجی است و از طرفداران بسیاری برخوردار می باشد نقش اصلی و نقش اول را در این فیلم به خود اختصاص داده است که باعث شده است تا بازدید بیشتری دریافت کند.

 

انواع کیفیت برای این نمایشنامه موجود است که فعلا نسخه 720 آن قابل دریافت است، اما خب می توان گفت این فیلم واقعا خوب است و در ژانر ها و موضوع های ترسناک و راز آلود به ثبت رسیده است که درباره ی یک خانواده ی نفرین شده است.

ناقد به این فیلم امتیاز 8 را داده است!
آیا فیلم The Others ارزش تماشا دارد؟ پیشنهاد میکنیم این فیلم را حتماً ببینید!

تصاویری از فیلم

فیلم The Others 2001

فیلم The Others 2001

نقد فیلم The Others 2001