فیلم Legal Action
دانلود رایگان فیلم Legal Action با کیفیت 720p

به گفته نقد شده از این فیلم خلاصه داستان عبارت است از : کیسی مک کی وکیل یک شهر بزرگ است که برای دفاع از برادر همسرش که متهم به قتل است به شهری کوجک سفر می کند اما هنگامی که به آنجا می رسد.با خبیث ترین توسعه دهنده ی املاک آشنا می شود و رفته رفته باید تلاش کند تا هم خودش و هم برادر همسرش را نجات دهد و ...

سلیقه شما ، این فیلم را نیز میپسندد : دانلود فیلم Between Worlds 2018

پخش انلاین دمو فیلم

قوت و ضعف های فیلم

  • نقاط قوت
  • وجود انواع کیفیت مختلف
  • فیلم برداری عالی
  • صداگذاری حرفه ای
  • داستانی پر محتوا
  • نقاط ضعف
  • نامشخص بودن امتیاز دریافتی

نقد و بررسی

اندکی درباره ی فیلم Legal Action 2018 اقدام قانونی

 

این فیلم در سال 2018 در کشور ایالات متحده ی امریکا صحنه برداری و ساخته شده است که یکی از فیلم های خوب هفته اخیر محسوب می شود.

 

کارگردانی این فیلم خارجی اقدام قانونی توسط برنت چریستی یکی از حرفه ای ترین و کاربلد ترین کارگردانان در سطح امریکا محسوب می شود که در کار خودش به خوبی فعالیت دارد و خودرا ثابت کرده است.

 

موضوعات این فیلم تقریبا اکشن و جنایی و مقداری وسترن ثبت شده است که طبق نقد کننده های فیلم درباره ی یک وکیل که برای دفاع از همسرش در یک قتل می خواهد به او کمک کند و به یک شهر دیگری برای او سفر می کند و تقریبا ارزش دیدن را دارد.

 

بازیگران ستاره خوبی در این فیلم وجود دارند که از نقش های اول و اصلی هایش عبارتند از ، اریک کلوز و تانیا کلارک به همراه تامی فلاناگان که از محبوبین و پرطرفدار ترین ها هستند.

 

امتیاز این فیلم هنوز مشخص نشده است و منتظر هستیم تا امتیاز و میزان آرای رای دهندگان را مشاهده کنیم تا اطلاعات خیلی بیشتری در اختیار شما دوستان و بازدید کنندگان قرار دهیم.

 

تنها ترین فواید این مطلب این است که انواع کیفیت های مختلف را برای کاربر گذاشته است تا این فیلم را با هر کیفیتی که دوست داشته باشید می توانید دریافت نمائید و نهایت لذت را ببرید.

ناقد به این فیلم امتیاز 8 را داده است!
آیا فیلم Legal Action ارزش تماشا دارد؟ پیشنهاد میکنیم این فیلم را حتماً ببینید!

تصاویری از فیلم

فیلم Legal Action 2018

فیلم Legal Action 2018

فیلم Legal Action 2018