فیلم Distorted
دانلود رایگان فیلم Distorted با کیفیت 720p

فیلم فیلم درباره ی لوران کوران از اختلال دو قطبی رنج می برد به صاحب یک اپارتمان نسل جدید و هوشمندی که او و همسرش به تازگی به انجا نقل مکان کردند ، شک می کند. به باور او صاحب این ساختمان قصد دارد تا از طریق تله پاتی مصنوعی ، ساکنان این ساختمان را شستشوی مغری داده که عواقب جهانی وحشتناکی را به دنبال دارد ...

سلیقه شما ، این فیلم را نیز میپسندد : دانلود فیلم BuyBust 2018

پخش انلاین دمو فیلم

قوت و ضعف های فیلم

  • نقاط قوت
  • وجود انواع کیفیت
  • کیفیت 1080
  • صدا برداری عالی
  • نقاط ضعف
  • امتیاز دریافتی پایین

نقد و بررسی

اندکی درباره ی فیلم Distorted 2018 تحریف شده

 

این فیلم در محصول 2018 کشور کانادا می باشد که در همان کشور و مرز همانجا تولید محتوا و صحنه برداری شده و بر روی صحنه رفته است که در ادامه شاهد توضیحات بیشتری درباره آن هستیم.

 

امتیاز دریافتی این نمایشنامه امتیاز متناسبی برای این فیلم نیست  چرا که البته از حدود 5 هزار نفر تماشاچی دریافت کرده اما خب می توانید برای یک بار هم که شده این فیلم را دریافت کنید و مشاهده کنید و نظرتان را در رابطه با آن برای ما در میان بگذارید.

 

جالبه بدونید بازیگران چندان معروفی هم در این فیلم خارجی نقش داشته اند و نقش های اصلیش عبارتند از “چریستینا ریکی و برندان فلچر به همراه نیکول انتونی” که واقعا شخصیت های معروف و خیلی دوست داشتنی هستند که واقعا می توان گفت به صورت خیلی عالی نقش هاشون رو بازی میکنند.

 

کارگردانی فیلم این فیلم جدید توسط اقای راب وی کینگ صورت گرفته که به گفته ایشان ، درسته من شاید کارم رو خوب بلد نباشم اما تا کنون تونستم برای چنین فیلمی که خودم مسئولیت انرا به عهده گرفتم جایزه دریافت کنم و موفق شوم.

 

این فیلم در چهار ژانر همزمان به ثبت رسیده است از قبیل اکشن و جنایی ، راز آلود و هیجان انگیز که خب می توان گفت یک امتیاز بخاطر همین وجود در 4 موضوع دریافت کرده است.

ناقد به این فیلم امتیاز 8 را داده است!
آیا فیلم Distorted ارزش تماشا دارد؟ این فیلم برای یک بار تماشا ، مناسب است.

تصاویری از فیلم

فیلم Distorted 2018

فیلم Distorted 2018

نقد فیلم Distorted 2018