فیلم Monstrum
دانلود رایگان فیلم Monstrum با کیفیت 720p

این فیلم درباره ی یان کیوم مامور وفادار پادشاه یانگ جونگ است او در تلاش برای مبارزه با یک هیولا می باشد که زندگی پادشاه یانگ را تهدید می کند و همچین باید با گروهی که در تلاش هستند پادشاه را کنار بگذارند مقابله کند و ...

سلیقه شما ، این فیلم را نیز میپسندد : دانلود فیلم Apostle 2018

پخش انلاین دمو فیلم

قوت و ضعف های فیلم

  • نقاط قوت
  • یک فیلم کره ای
  • فیلمبرداری عالی
  • صوت عالی
  • نقاط ضعف
  • عدم وجود ضعف

نقد و بررسی

اندکی درباره ی فیلم Monstrum 2018 هیولا

 

فیلم monstrum محصول 2018 کشور کره ی جنوبی است که معنای این اسم به فارسی به معنی هیولا است که از فیلم های پربازدید و منتخب هفته محسوب می شود.

 

امتیاز دریافتی این فیلمنامه از وبسایت مرجع فیلم های جهانی نقریبا 7 می باشد که تماشاچیان عزیز و ناظران لطف کرده اند و این فیلم کره ای را نقد کرده اند تا کاربرانی که قصد دانلود و مشاهده این فیلم را دارند نهایت اطلاعات را داشته باشند.

 

وجود بازیگران حرفه ای و محبوب کره ای از قبیل کیم میونگ مین ، کیم این ون و چو وو شیک باعث این شده اند تا این فیلم بیشتر در تلوزیون ها دیده بشه چرا که واقعا بسیار زیبا است که در ادامه می خواهیم این فیلم را توضیح دهیم.

 

این فیلم درباره ی مبارزه با یک هیولا است که زندگی پادشاه را تهدید می کند و باید حتما این هیولا را یان کیوم که مامور وفادار پادشاه می باشد شکست دهد و نابود کند تا سرزمین خود را به همراه پادشاه نجات دهد و در ادامه شاهد آن خواهیم بود.

ناقد به این فیلم امتیاز 8 را داده است!
آیا فیلم Monstrum ارزش تماشا دارد؟ پیشنهاد میکنیم این فیلم را حتماً ببینید!

تصاویری از فیلم

فیلم Monstrum 2018

فیلم Monstrum 2018

نقد فیلم Monstrum 2018