فیلم Jin Roh The Wolf Brigade
دانلود رایگان فیلم Jin Roh The Wolf Brigade با کیفیت 720p

این فیلم بر اساس یک انیمیشن ژاپنی معروف ساخته شده است و در سال 2029 یک عضو زخم خورده ی یک گروه ویژه تحت تاثیر کشته شدن یکی از بستگان یکی از افراد از گروه خدمت قرار می گیرد و شاهد ...

سلیقه شما ، این فیلم را نیز میپسندد : دانلود فیلم Boundaries 2018

پخش انلاین دمو فیلم

قوت و ضعف های فیلم

  • نقاط قوت
  • یک فیلم اکشن
  • صدا برداری عالی
  • نقاط ضعف
  • امتیاز متوسط

نقد و بررسی

اندکی درباره ی فیلم Jin Roh The Wolf Brigade 2018 جین در تشکیلات گرگ

 

این فیلم محصول 2018 کشور کره جنوبی می باشد ، که یکی از فیلم های خوب جدید این هفته است که شاهد امتیاز خوبی از این داستان خواهیم شد.

 

کارگردانی این فیلم توسط “کیم جی وان” صورت گرفته است که به گفته وی ، اصل داستان این فیلم از روی یک انیمیشن ژاپنی برداشته شده است و استفاده کردیم که حالا در ادامه می خواهیم اطلاعات بیشتری درباره ی این فیلم خارجی به شما دوستان عزیز ارایه دهیم . کیم جی وان می گوید اولین روزی که من با تهیه کننده تماس داتم به من گفتند که یک فیلم و کار جدیدی داریم از روی یه انیمیشن و میخوایم فیلمشو بسازیم که من هم به سراغ اون رفتم و قبول کردم.

 

بازیگران محبوب و بسیار خوبی در این فیلم امده اند که تنها و تنها نقش های اصلی نام برده شده اند که عبارتند از گنگ دانگ ون ، هان هیو جو ، جانگ وو سنگ عمده بازیگران خوبی موجود و ساکنین کره ای محسوب می شوند.

 

امتیاز دریافتی این فیلم بدلیل جدید بودن و تازه به انتشار رسیده شدن هنوز بطور دقیق و کامل مشخص نیست و لطفا نظراتتان را درباره ی آن ارسال نمائید.

ناقد به این فیلم امتیاز 8 را داده است!
آیا فیلم Jin Roh The Wolf Brigade ارزش تماشا دارد؟ این فیلم برای یک بار تماشا ، مناسب است.

تصاویری از فیلم

فیلم Jin Roh The Wolf Brigade 2018

فیلم Jin Roh The Wolf Brigade 2018

نقد فیلم Jin Roh The Wolf Brigade 2018