فیلم Winter Ridge
دانلود رایگان فیلم Winter Ridge با کیفیت 720p

این فیلم درباره زندگی یک کارآگاه جوان است به نام رایان که پس از انکه همسرش به حالت اغما می رود دچار مشکلات بزرگی می شود و از سوی دیگر او در حال یافتن سرنخ هایی از یک پرونده جنایی می باشد که...

سلیقه شما ، این فیلم را نیز میپسندد : دانلود فیلم BuyBust 2018

پخش انلاین دمو فیلم

قوت و ضعف های فیلم

  • نقاط قوت
  • دوبله فارسی
  • کیفیت عالی
  • یک فیلم پربازدید
  • نقاط ضعف
  • عدم موجود کیفیت مخصوص 360p

نقد و بررسی

اندکی درباره ی فیلم فیلم Winter Ridge 2018 مرز زمستان

 

این فیلم محصول 2018 می باشد و تولید شده و صحنه برداری شده در کشور انگلستان می باشد که بصورت نسخه دو زبانه یا همان دوبله فارسی قابل دریافت می باشد.

 

کارگردانی این فیلمنامه توسط “دام لنویر” صورت گرفته است که از حرفه ای ترین ها و عالی ترین کارگردانان انگلیسی و مقیم لندن می باشد که میزان مبلغ دریافتی وی بصورت درصدی است یعنی خیلی مبلغ زیادی برای قبول مسئولیت و کارگردانی فیلم دریافت می کند اما در پایان یک فیلم حرفه ای را تحویل تهیه کننده می دهد.

 

امتیاز دریافتی این فیلم از وبسایت مرجع های فیلم و سریال جهانی 4 می باشد از هزاران نفر نقد کننده اما با توجه به میزان بازدید و دانلود تماشاچیان می توان گفت یکی از فیلم های پربازدید سال 2018 محسوب می شود و ارزش دیدن را برای حداقل یکبار دارد.

 

این فیلم در سه موضوع و یا ژانر به ثبت رسیده از قبیل جنایی و هیجان انگیز و راز الود که درباره ی زندگی یک کاراگاه می باشد که در حالی که در حال انجام یک مسئولیت می باشد همسرش به اغما می رود و می توانید ما بقی را در فیلم مشاهده کنید.

ناقد به این فیلم امتیاز 8 را داده است!
آیا فیلم Winter Ridge ارزش تماشا دارد؟ پیشنهاد میکنیم این فیلم را حتماً ببینید!

تصاویری از فیلم

فیلم Winter Ridge 2018

فیلم Winter Ridge 2018

نقد فیلم Winter Ridge 2018