فیلم Bleach
دانلود رایگان فیلم Bleach با کیفیت 720p

این فیلم درباره ی پسری دبیرستانی به نام ایچیگو است که توانایی دیدن ارواح را دارد و زندگی وی پس از برخورد با یک شینیگامی به روح مرگ به کلی دگرگون می شود.او بعد از بدست اوردن قدرت عجیبی می تواند از شهر کاراکورا در مقابل نیروهای بلید حفاظت کند ولی...

سلیقه شما ، این فیلم را نیز میپسندد : دانلود انیمیشن Wreck It Ralph 2 2018

پخش انلاین دمو فیلم

قوت و ضعف های فیلم

  • نقاط قوت
  • امتیاز دریافتی بالا
  • کیفیت BluRay 1080p
  • یک فیلم اکشن زیبا
  • نقاط ضعف
  • زبان ژاپنی

نقد و بررسی

اندکی درباره ی فیلم Bleach 2018 بلیچ

 

این فیلم در سال 2018 ساخته شده است و محصول کشور ژاپن می باشد و زبان آن نیز ژاپنی است که یکی از فیلم های پربازدید هفته اخیر محسوب می شود.

 

امتیاز دریافتی این فیلم از وبسایت مرجع فیلم های جهانی 7 می باشد که توسط 2 هزار نفر نقد کننده حرفه ای و تماشاچیی حرفه ای نظر و رای داده شده است که می توان گفت یک فیلم بسیار زیبا می باشد و توصیه می شود حتما برای یک بار این فیلم را مشاهده کنید.

 

وجود کیفیت BluRay 1080p برای فیلم بلیچ باعث شده تا تماشاچی های بیشتری به مشاهده این فیلم بپردازند و امتیاز خوبی دریافت کند پس شما هم می توانید همین حالا کیفیت دلخواهتون را از این سه کیفیت موجود دریافت کنید.

 

شینسوک ساتو کارگردان این فیلمنامه می باشد که می توان گفت از کارگردانان قدر ژاپنی است که میلیون ها دلار برای قبول مسئولیت از تهیه کننده دریافت می کند اما اکثر فیلم هایی که بدست وی کارگردانی شده اند امتیاز خوبی دریافت کرده اند.

 

این فیلم درباره ی یک پسر دبیرستانی به اسم “ایچیگو” هستش که بعد از مدتی می فهمد که می تواند با ارواح در تماس باشد که مشکلاتی برای وی پیش می آید ولی بعد ها می تواند از شهر در برابر نیرو های پلید محافظت کند و در ادامه می توانید فیلم را مشاهته کنید.

ناقد به این فیلم امتیاز 9 را داده است!
آیا فیلم Bleach ارزش تماشا دارد؟ پیشنهاد میکنیم این فیلم را حتماً ببینید!

تصاویری از فیلم

فیلم Bleach 2018

نقد فیلم Bleach 2018